1 / 2      
Karta książki
o autorze
Przestań całować żaby. Czas rozejrzeć się za Księciem z Bajki. Bestsellerowy poradnik nie tylko dla singielek
pozycja niedostępna

przeglądaj
Szczegóły wydania
  • ISBN 978-83-61989-34-9
  • EAN 9788361989349
  • Format 130x200 mm
  • Stron 200
  • Wydanie I
  • Oprawa broszurowaPrześlij tę publikację do:

Przestań całować żaby. Czas rozejrzeć się za Księciem z Bajki. Bestsellerowy poradnik nie tylko dla singielek

Wydawca: Wydawnictwo Esprit
Notka

Jeśli chcesz znaleźć swojego księcia, przestań włóczyć się dookoła stawu!

Jak to możliwe, że tyle mądrych, atrakcyjnych dziewczyn umawia się z takimi beznadziejnymi facetami? Ile żab musisz pocałować, żeby w końcu odnaleźć księcia? A może trzeba się pogodzić z tym, że książęta występują tylko w bajkach, i pozwolić się poprowadzić do ołtarza komuś kto wydaje się „nie aż taki zły”?
Madeleine Lowe, autorka błyskotliwego poradnika Przestań całować żaby, udowadnia, że szczęśliwe zakończenia naprawdę się zdarzają. Wystarczy tylko nieco zmienić strategię...
Na świecie są tysiące fantastycznych facetów do wzięcia, ale nam, dziewczynom, najwyraźniej udaje się ich przegapić. Bardzo dobrze za to wiemy, gdzie szukać Pana Pomyłki. Znajdujemy go za każdym razem – bez pudła. Kłamca. Maminsynek. Domowy Terrorysta. Pasożyt… Brzmi znajomo? Czas rozejrzeć się za Księciem z Bajki!

Niebanalny poradnik Madeleine Lowe w dowcipny sposób porusza kwestie dla wielu kobiet bardzo istotną. Dlaczego, szukając mężczyzny swoich marzeń, nieustannie decydują się związać z kimś będącym jego absolutnym przeciwieństwem? Autorka w bajkowej, zabawnej formie odkrywa sekrety psychologii związku, uczy rozpoznawać ukryte motywacje damskich i męskich wyborów oraz podpowiada, jak mądrze (i wcale nie wbrew uczuciom!) szukać drugiej połówki.

Przestań całować żaby to oryginalny, zabawny i odważnie napisany poradnik randkowania –  prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii, którego każda z nas potrzebuje.
 

[ Nadeślij swoją recenzję lub komentarz ]
Anita Boharewicz, We-dwoje.pl
"Przestań całować żaby" to typowy poradnik na temat stworzenia udanego związku. Począwszy od znalezienia księcia, poprzez pierwsze randki, sztukę kompromisów po wspólne życie. Wieje nudą, prawda? Ile tego typu poradników wpadło już w Twoje ręce? Tysiące? Tu Cię jednak miło zaskoczę. Choć Madeleine Lowe nie odkrywa Ameryki, książkę czyta się z zapartym tchem. Przede wszystkim dlatego, że napisana jest naprawdę lekkim piórem. więcej »
Łucja Kucia, Miasto Kobiet
W prawdziwym świecie nie wystarczy pocałować płaza – czasem trzeba jeszcze tę żabę zjeść. więcej »
Patrycja Kowalska, Rozpoznać księcia, miesięcznik Sens
Balsam dla duszy kobiet, które nie mogą ułożyć sobie życia, bo ciągle trafiają na niewłaściwych facetów. więcej »
[ zobacz wszystkie recenzje ]
[ napisz recenzję tej pozycji ]
dodana: 26.01.2012
Przestań całować żaby, znajdź księcia!
Tak już świat został ulepiony, że ludzie w pary się łączą. W dwójkę łatwiej iść przez życie, jak to ciągle słyszysz. Ale prawdą jest to tylko, gdy ta druga osoba pasuje do ciebie i czujesz to całą sobą. Nie jest odkryciem, że wiele kobiet wybiera źle. To, o czym chcę napisać, ... więcej »
http://megosia.blogspot.com/2011/03/przestan-caowac-zaby-znajdz-ksiecia.html
Patroni medialni
Polecamy również

Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach naszego wydawnictwa, wpisz się na listę:
 
Wpisz się do newslettera!