1 / 2      
Karta książki
o autorze
Hyperversum
pozycja niedostępna

przeglądaj
Szczegóły wydania
  • ISBN 978-83-61989-56-1
  • EAN 9788361989561
  • Format 145x205
  • Stron 768
  • Wydanie I
  • Oprawa broszurowa

Przeczytaj
Recenzje
PosłuchajPrześlij tę publikację do:

Hyperversum

Wydawca: Wydawnictwo Esprit
Notka
Rodzice ostrzegali cię przed spędzaniem całego wolnego czasu w wirtualnym świecie gier komputerowych? Mieli rację...

Sześcioro przyjaciół: Ian, Daniel, Jodie, Martin, Donna i Carl, wskutek tajemniczej burzy przenosi się poprzez zaawansowaną technologicznie grę RPG do XIII-wiecznej Francji. Droga powrotna wydaje się zamknięta na zawsze, zatem muszą szybko nauczyć się, jak przetrwać w średniowiecznym świecie.
Tymczasem udaje im się przede wszystkim zyskać nowych wrogów - już drugiego dnia trafiają do więzienia, schwytani przez znanego z okrucieństwa angielskiego szeryfa Jerome'a Derangale'a znanego jako Sans-pitié... A to dopiero początek przygody.
Ian, najstarszy z całej grupy, musi przyjąć na siebie rolę opiekuna swoich towarzyszy. Czy jednak uda mu się ustrzec przyjaciół przed niebezpieczeństwami, które na nich czyhają, skoro sam wplątał się w intrygę na najwyższym szczeblu?

Oszałamiający świat średniowiecznych turniejów, pościgi i pojedynki na miecze, polowania, dworski przepych, spisek zdrajców korony i niemożliwa miłość... teraz możesz przeżyć to naprawdę.
 

Odwiedź stronę
www.hyperversum.pl

 
 
[ Nadeślij swoją recenzję lub komentarz ]
http://zwiedzamwszechswiat.blogspot.com/
"Hyperversum" to także opowieść o sile i wartości przyjaźni; miłości zdolnej pokonywać ograniczenia czasu i przestrzeni; o pokonywaniu własnych słabości i poznawaniu możliwości drzemiących w każdym z nas; o tęsknocie za dawno minionymi czasami i rycerskimi wartościami: odwagą, poczuciem obowiązku, honorem oraz obroną ich nawet za cenę własnego życia, które zdają się dewaluować we współczesnym świecie. Jest to jedna z tych niezapomnianych książek, z którymi obcowanie staje się najprawdziwszą przyjemnością i niezwykłym przeżyciem. Serdecznie polecam wszystkim tę nadzwyczajną i porywającą powieść; mam nadzieję, że podobnie jak ja pozwolicie się porwać jej czarowi... więcej »
Dariusz Jezierski (Chwila Bibliofila)
Obejrzyj program
Lady Boleyn
Cecilia Randall stworzyła niezwykłą powieść, o której ciężko zapomnieć. Niewątpliwie, pomysłowość i oryginalność autorki są ogromnym atutem tej książki, która tak samo jak gry komputerowe – potrafi wciągnąć i trzymać w napięciu aż do końca. Polecam „Hyperversum” tym, którzy lubią szybką akcję i ciekawe przygody. Na pewno się nie zawiedziecie. więcej »
[ zobacz wszystkie recenzje ]
[ napisz recenzję tej pozycji ]
dodana: 19.03.2016
SUPER!!!
Niesamowita książka. Przyznaję, że na początku wcale mnie do niej nie ciągnęło, opis z tyłu nie był porywający... i nie do końca pokrywa się z treścią, jak stwierdzam po przeczytaniu:D co ciekawe. Jedyne mocniejsze uwagi mogę mieć chyba do romeojuliowatego, bajkowego wątku miłosnego;) ... więcej »
Silver
dodana: 22.05.2014
Kiedy 3 część????? Czekamy
Już nie mogę się doczekać 3 części. Mam nadzieję, że się doczekam
ilona
dodana: 16.05.2014
Według mnie jest to książka idealna żeby się rozluźnić i zapomnieć o codzienności.
Hyperversum jest książką o czymś, a jednocześnie nie jest nudną lekcją historii. Każdy bohater posiada swoje własne cechy charakterystyczne. Ian to fantastyczny rycerz. Daniel potrafi wcielić się w złodzieja i świetnego łucznika, a Jodie jest idealnym materiałem na towarzyszkę damy dworu. ... więcej »
Ewelina Gondela
[ zobacz wszystkie komentarze ]
Patroni medialni
Wydarzenia związane z książką

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Hyperversum" dla gimnazjalistów

31 grudnia 2011 roku zakończył się konkurs literacki dla gimnazjalistów zorganizowany przez Wydawnictwo Esprit. Dotarło do nas ponad 300 prac. Obrady Jury trwały ponad miesiąc. Przedstawiamy Państwu ich efekty, czyli wyniki konkursu.

Hyperversum

19-5-2011

Ogólnopolski Konkurs Wydawnictwa Esprit Hyperversum

Konkurs dla uczniów gimnazjów to okazja do zdobycia wartościowych nagród dla uczestników oraz szkolnych bibliotek.Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach naszego wydawnictwa, wpisz się na listę:
 
Wpisz się do newslettera!