1 / 2      
Karta książki
o autorze
Juniper Berry i tajemnicze drzewo
pozycja niedostępna
Szczegóły wydania
  • ISBN 978-83-61989-73-8
  • EAN 9788361989738
  • Format 130x200 mm
  • Stron 280
  • Wydanie I
  • Oprawa broszurowa

Przeczytaj
RecenzjePrześlij tę publikację do:

Juniper Berry i tajemnicze drzewo

Wydawca: Wydawnictwo Esprit
Notka
…MARZENIA BYWAJĄ NIEBEZPIECZNE…

Juniper Berry, córka sławnej i uwielbianej pary aktorów, tęskni do dni, kiedy rodzice mieli jeszcze dla niej czas. Niespodziewanie odkrywa, że za zmianą w ich zachowaniu kryje się mroczna tajemnica, do której kluczem jest niezwykłe drzewo rosnące w ogrodzie. Między jego korzeniami skrywa się przejście
do groźnego podziemnego świata, którym rządzą okrutne reguły. Czy Juniper uda się uratować rodziców od losu gorszego niż śmierć?
 
[ Nadeślij swoją recenzję lub komentarz ]
Zapytajcie kruka... (http://czytac-nie-czytac.blogspot.com/)
Juniper Berry nie wyczuła w tajemniczym drzewie żadnego bicia serca. Było ono najbrzydszym drzewem z całego lasu i tylko prosiło się o ścięcie. Dimitri, pracujący u rodziców dziewczynki, pewnego razu chciał je ściąć, ale niestety ojciec Juniper surowo mu tego zabronił. Czemu? Co jest takiego niezwykłego w starym, brzydkim drzewie? Zapytajcie kruka, który przesiaduje na jego gałęziach…   więcej »
Marzenia bywają niebezpieczne... (http://echoistnienia.blogspot.com/)
Kozlowsky ukazał nam fantastyczny świat widziany oczami dziecka, nieprzebraną wyobraźnię dotykającą fantastyki. Nie przepadam za tego rodzaju opowieściami, lecz to jest napisana lekkim piórem, skrzętnie kontrolowana science fiction bez nadmiaru ociekających brutalnością stron i pokręconych postaci... więcej »
Trochę strasznie, trochę mrocznie i bardzo niebezpiecznie... (http://kuzynka-sasza-poleca.blogspot.com/)
Prosto i sugestywnie nakreślony obraz życia Juniper uderza swoją wiarygodnością – wydaje się równie dobrze pierwszy rozdział mógłby być fragmentem powieści non-fiction o dziecku jednej ze współczesnych gwiazd kina. Jednakże już wkrótce ta pozorna normalność – smutna, bo smutna, ale jednak normalność – zaczyna się wykrzywiać i pękać w szwach, aż w końcu eksploduje, gdy tempo akcji przyśpiesza i nagle wraz z Juniper udajemy się w podróż do niesamowitego, tajemniczego świata, gdzie marzenia mogą stać się rzeczywistością, a rzeczywistość – najgorszym koszmarem. więcej »
[ zobacz wszystkie recenzje ]
[ napisz recenzję tej pozycji ]
dodana: 21.12.2011
Nie ufaj drzewom (http://czytac-nie-czytac.blogspot.com)
Kocham drzewa. Stawiam je na równym poziomie wraz ze zwierzętami, a może i ciut wyżej. Tuż za ludźmi. Bo w drzewach jest więcej ludzkich cech niż w psie merdającym ogonem. Dla ludzi są przykładem. Można by od ich uczyć się stałości. Są żywe. Nie wierzycie? Idźcie do lasu i przytulcie ... więcej »
Wiktoria Korzeniewska

Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach naszego wydawnictwa, wpisz się na listę:
 
Wpisz się do newslettera!