1 / 2      
Karta książki
o autorze
Hyperversum II: Sokół i Lew
pozycja niedostępna
Szczegóły wydania
  • ISBN 978-83-63621-71-1
  • EAN 9788363621711
  • Format 145x205
  • Stron 800
  • Wydanie I
  • Oprawa broszurowa

Przeczytaj
RecenzjePrześlij tę publikację do:

Hyperversum II: Sokół i Lew

Wydawca: Wydawnictwo Esprit
Notka
OSTRZEGALI CIĘ PRZED SPĘDZANIEM CAŁEGO WOLNEGO CZASU W WIRTUALNYM ŚWIECIE GIER KOMPUTEROWYCH? MIELI RACJĘ…
Wyobraź sobie komputerową grę RPG, która pozwala nie tylko śledzić losy bohaterów, ale wejść w ich skórę, która zaciera granice pomiędzy rzeczywistością a światem wirtualnym.

Taka gra nazywa się HYPERVERSUM.

Kontynuacja bestsellerowej powieści Cecilii Randall – Hyperversum. Po ogromnym sukcesie wydawniczym pierwszej części autorka przedstawia dalsze losy Iana i Daniela.

W dwa lata po pierwszej podróży oraz po wielu nieudanych próbach, Hyperversum znów zabiera obu bohaterów do XIII-wiecznej Francji. Usiłując powrócić do ukochanej Isabeau i zobaczyć swoje pierworodne dziecko, Ian trafia w sam środek buntu angielskich baronów przeciwko Janowi bez Ziemi. Daniel stara się wrócić do swoich czasów, ale wbrew woli zostaje uwięziony w 1215 roku, w szponach zaprzysięgłego wroga Iana, Geoffreya Martewalla, barona Dunchester.

HYPERVERSUM. Daj się wciągnąć.
[ Nadeślij swoją recenzję lub komentarz ]
"Warto przeczytać, naprawdę!"
Hyperversum 2. Sokół i lew to dobra pozycja. Nie do końca potrafię określić która część serii jest lepsza – ta czy jej poprzedniczka. Nie zmienia to faktu, iż jest to wartościowa lektura opowiadająca o przyjaźni, poświęceniu, wojnie i niebezpieczeństwach gier wideo. Warto przeczytać, naprawdę! więcej »
"Przygotujcie się na lekturę, która pochłonie Was do końca!"
"Hyperversum" ma w sobie coś wyjątkowego i w ogóle nie jestem zdziwiona, jakim bestsellerem stała się ta seria. To przede wszystkim nieustanne zwroty akcji, obfitujące w ogromne pokłady emocji i napięcia. To jeden z najbardziej zaskakujących cykli, z którymi kiedykolwiek miałam okazję się zapoznać. więcej »
"Książka przez cały czas trzyma w napięciu"
Cecilia Randall w bardzo autentyczny dla mnie sposób wprowadziła nas do Francji i Anglii z XIII wieku. Pisząc książkę opierała się na prawdziwych wydarzeniach i postaciach. Bitwy, starcia pomiędzy rycerzami, walki na śmierć i życie - znacznie bardziej wolę w książkach szczęk mieczy, świst strzał niż pistolety i bomby. W tej części nie brakuje walki, więc czuję się usatysfakcjonowana.  Bohaterowie zostali świetnie przedstawieni: widać ich obawy, strach nie o siebie, ale o przyjaciół. więcej »
[ zobacz wszystkie recenzje ]
[ napisz recenzję tej pozycji ]
dodana: 19.03.2016
Konfrontacja z pierwszą częścią
Bardzo się cieszę, że kolejna część tej fantastycznej (inaczej tego określić nie można) trylogii została wydana po polsku. Mimo to jednak muszę przyznać, że część pierwsza podobała mi się bardziej. Może to być związane z tym, które postaci są moimi ulubionymi, w każdym razie ... więcej »
Silver
Patroni medialni

Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach naszego wydawnictwa, wpisz się na listę:
 
Wpisz się do newslettera!