INSERT INTO stat_linki (id,slowo,liczba,adres) VALUES (null,'Książki >> Uratować Sprite'a. Opowieść miłośnika psów o psich radościach i tragediach','1','index.php?s=karta&id=70') -> You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'a. Opowieść miłośnika psów o psich radościach i tragediach','1','index.php' at line 1 Uratować Sprite'a. Opowieść miłośnika psów o psich radościach i tragediach - Wydawnictwo Epika
      1 / 2      
Karta książki
o autorze
Uratować Sprite\'a. Opowieść miłośnika psów o psich radościach i tragediach
pozycja niedostępna
Szczegóły wydania
  • ISBN 978-83-60040-63-8
  • EAN 9788360040638
  • Format 130x200
  • Stron 208
  • Wydanie I
  • Oprawa broszurowaPrześlij tę publikację do:

Uratować Sprite'a. Opowieść miłośnika psów o psich radościach i tragediach

Wydawca: Wydawnictwo Esprit
Notka
JEDNA Z NAJPIĘKNIEJSZYCH KSIĄŻEK o naszych czworonożnych przyjaciołach, jakie kiedykolwiek napisano. MARK LEVIN jest słynnym amerykańskim dziennikarzem radiowym, autorem bestsellerowych książek o amerykańskiej polityce. Było więc wielkim zaskoczeniem, że wydał książkę na temat tak odległy o swych zwykłych zainteresowań, i jeszcze większą niespodzianką, gdy książka zawędrowała na pierwsze miejsca amerykańskich list bestsellerów. Książka jest niezwykłą opowieścią o należących do autora psach, o zabawnych wydarzeniach z nimi związanych, a wreszcie – w poruszający sposób opisanej walce jednego z nich ze śmiertelną chorobą. Opowieść Marka Levina jest jednym z najwspanialszych hołdów, jakie ludzkość oddała swoim największym przyjaciołom, towarzyszącym nam z niezachwianą wiernością od zarania dziejów.
[ Nadeślij swoją recenzję lub komentarz ]
Recenzja "Uratować Sprite'a" Moniki Badowskiej
Znany w USA konstytucjonalista napisał książkę o psach. Napisał ją, bo stanowiła dla niego bodajże jedyną możliwość wydostania się z depresji w jaką popadł, gdy jego pies zmarł. więcej »
Idealna lektura dla miłośników psów! (http://aleksandrowemysli.blogspot.com/)
Ta książka wielu otworzy oczy może zainspiruje ale przede wszystkim pomoże stanąć w obronie naszych mniejszych przyjaciół. Szczególnie polecam miłośnikom i właścicielom czworonogów :) więcej »
Warto poznać Sprite'a
„Uratować Sprite’a” to niesamowicie wzruszająca opowieść kogoś, kto kocha zwierzęta. Kogoś, kto zrobiłby wszystko, by uratować je od złego losu. Warto ją przeczytać, uronić kilka łez, zaśmiać się w głos i nauczyć czegoś. Warto poznać Sprite’a. Ja go pokochałam. A wy? więcej »
Jeszcze nie napisano żadnego komentarza. [ napisz recenzję tej pozycji ]
Polecamy również

Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach naszego wydawnictwa, wpisz się na listę:
 
Wpisz się do newslettera!