1 / 2      
Karta książki
o autorze
Nie używaj słowa dieta!
pozycja niedostępna

przeglądaj
Szczegóły wydania
  • ISBN 978-83-60040-81-2
  • EAN 9788360040812
  • Format 140x200 mm
  • Stron 312
  • Wydanie I
  • Oprawa broszurowaPrześlij tę publikację do:

Nie używaj słowa dieta!

Wydawca: Wydawnictwo Esprit
Notka
Raz na zawsze zakończ dramat zmagań z nieskutecznymi dietami! Jaki sekret pomógł Chantel Hobbs stracić niemal 100 kg nadwagi?

Chantel Hobbs już w wieku 14 lat przekroczyła 100 kg wagi.  W wieku trzydziestu lat przekroczyła wagę 160 kilogramów. Zdając sobie sprawę, że nadwaga stanowi już zagrożenie dla jej życia – wypróbowała kilkanaście programów dietetycznych. Bezskutecznie. Dzięki temu zrozumiała, że diety oferowane w bestsellerowych poradnikach tak naprawdę oferują ludziom złudzenia.
 
Propozycja Chantel nie jest dietą – ale kompletnym programem zmiany nastawienia, ćwiczeń i reformy stylu życia. Program ten pozwolił jej w sposób stały pozbyć się ponad 90 kg nadwagi. W niniejszej książce znajdziesz wszystkie informacje, potrzebne do efektywnego wdrożenia tego programu. Listy produktów żywieniowych i informacje dietetyczne, zestaw ćwiczeń z bogatym instruktażowym materiałem fotograficznym –
a przede wszystkim część motywacyjną, pokazującą, w jaki sposób musisz zmienić swoje myślenie, by uzyskać szczupłą sylwetkę.

Przed i po
 
Jeszcze nie napisano żadnej recenzji. [ Nadeślij swoją recenzję lub komentarz ]
Jeszcze nie napisano żadnego komentarza. [ napisz recenzję tej pozycji ]
Patroni medialni
Inne książki tego autora
Polecamy również

Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach naszego wydawnictwa, wpisz się na listę:
 
Wpisz się do newslettera!