1 / 2      
Wydawnictwo | Kontakt | Punkty sprzedaży
aktualności

O Wydawnictwie

Wydawnictwo Epika powstało jako nowa marka Wydawnictwa Esprit. Pod nowym logiem wydawać będziemy literaturę faktu, reportaże, biografie, książki historyczne, powieści i poradniki. Chcemy zajmować się wszystkim, co ważne i ciekawe, i proponować czytelnikom książki o dużej wartości, takie, które warto zachować na półkach domowej biblioteki. Prosimy o śledzenie naszych zapowiedzi, już wkrótce pierwsze propozycje. Warto również "polubić" nas na Facebooku, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami.
(facebook.com/WydawnictwoEpika).Poznaj regulamin konkursu "Kup ksiażki i wygraj pielgrzymkę do Ziemi Świętej"
Przeczytaj program Wydawnictwa Esprit na Targi Książki w Krakowie 2016! Spotkajmy się!
>> 0
„Skrzydła nad Delft” są malarską baśnią w czasie wielkich artystów. Ich bohaterką jest dziedziczka porcelanowej fortuny Louise Eeden, która kocha ojca i dla niego jest skłonna się poświęcić i wyjść za mąż za dziedzica drugiej ceramicznej firmy. W tym czasie ojciec poleca jej pozowanie do portretu, co zmienia wiele w życiu Louise.

W Louise podoba mi się, że jest dobra, ale nie jest głupia. Ma swój rozum, choć kieruje się raczej sercem i tym, co uważa za słuszne. Świat ją fascynuje, nie ogranicza się do kupowania nowych sukien, czepków (!) i zastanawiania się, jak najszybciej i najkorzystniej wyjść za mąż. Louise jest dokładnie taka, jak określa ją malarz – niezapatrzona w siebie, przezroczysta. I to wcale nie jest negatywne, wręcz pokazuje trudności w przedstawieniu czystej duszy.

Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach naszego wydawnictwa, wpisz się na listę:
 
Wpisz się do newslettera!